Przejdź do stopki

W skład prac wchodzić będzie przygotowanie podłoża o wilgotności nie większej niż 2% CM, zerwanie wykładziny, szlifowanie, gruntowanie, naprawa posadzki, wylewanie masy wyrównującej do 5 mm, przyklejenie wykładziny PCV Tarkett TOPAZ 70, pospawanie wykładziny PCV TOPAZ 70, wywinięcie cokołu na ścianę 10cm. zniwelowanie progu na szerokości około 3m.

Przedmiotem zamówienia jest dowóz 105 uczniów na pływalnię w ramach realizacji Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”- „W wodzie czuję się jak ryba” dla uczniów klas I – III szkół podstawowych realizowanego przez Gminę Raciąż,a dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”, działania „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży” w okresie od 1 marca 2020 r. do 26 czerwca 2020 r.

Przedmiotem zamówienia jest organizacja cyklu wyjazdów na pływalnię i sprawowanie opieki nad 105 uczniami w ramach realizacji Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”- „W wodzie czuję się jak ryba” dla uczniów klas I – III szkół podstawowych realizowanego przez Gminę Raciąż, a dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”, działania „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży” w okresie od 1 marca 2020 r. do 26 czerwca 2020 r.