Przejdź do stopki


Choinka odbyła się 14 stycznia 2012 roku. Dzieci z tej okazji przygotowały krótką część artystyczną, śpiewały piosenki o zimie, recytowały wierszyki. Był również Mikołaj , który każdemu grzecznemu dziecku wręczył miły upominek. Na koniec była zabawa przy muzyce dziecięcej.
Halloween był połączony z wieczorem wróżb andrzejkowych. Uroczystość odbyła się 24 listopada. Dzieci długo przymierzały stroje i maski. Na balu były czarownice, biedronki, sportowcy i inni. Chętnie również przybyli rodzice. Zabawa była bardzo udana.  
Jasełka odbyły się 21 grudnia. Dzieci z tej okazji recytowały krótkie wiersze oraz śpiewały piosenkę o śniegu. Po części artystycznej odbył się konkurs kolęd, w którym brała udział Agata Bloch. Nasza reprezentantka została wyróżniona jako najmłodsza uczestniczka.
Instruktarz pierwszej pomocy odbył się 29 lutego 2012 roku. Poprowadziła go nauczycielka przyrody i wychowania fizycznego oraz mama naszej uczennicy. Dzieci uczyły się alarmowania o niebezpiecznej sytuacji poprzez dzwonienie na numery alarmowe, udzielania pierwszej pomocy. Do dyspozycji dzieci  były telefony i manekiny. Instruktarz bardzo podobał się dzieciom.

15 lutego 2012 roku odbył się pierwszy wyjazd dzieci z Punktu Przedszkolnego w Kodłutowie. Dzieci były w Kulkolandii świecie zabawy w Płońsku. W wycieczce uczestniczyła cała grupa wraz z dwiema mamami. Był to bardzo udany wyjazd, który dzieci bardzo chętnie chciałyby powtórzyć. Największą popularnością cieszyły się tunele i zjeżdżalnie. Nie brakowało również innych zabawek i akcesoriów. Uśmiech i zadowolenie dzieci trwały jeszcze przez długi czas po opuszczeniu sali zabaw.