PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 301035 W KRAJKOWO I

Umieszczony: 10.11.2015, Zakończony: 25.11.2015, Status przetargu: nowy,

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Nr 301035 W w miejscowości Krajkowo I od km 0+000 do km 0+895 o długości 895 m , położonej na działce ewidencyjnej nr 372. Wykaz głównych robot przewidzianych do wykonania w ramach zadania: budowa odwodnienia /przepustu i poszerzenie istniejącego przepustu/, wykonanie lokalne poszerzeń podbudowy /wg wykazu poszerzeń/, wykonanie warstwy odsączającej z piasku i podbudowy z pospółki na poszerzeniach, dowiezienie pospółki do stabilizacji, wykonanie podbudowy - stabilizacji gruntu cementem, budowę dwuwarstwowej nawierzchni z betonu asfaltowego, umocnienie poboczy i zjazdów pospółką, pionowe oznakowanie drogi Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo określają następujące dokumenty: 1) Załącznik nr 1 do SIWZ - Dokumentacja projektowa ( w tym, między innymi Przedmiar Robót). 2) Załącznik nr 2 do SIWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

Dokumenty: