PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NOWE GRALEWO - DZIAŁKA NR 25/3, 26/1

Umieszczony: 09.10.2015, Zakończony: 26.10.2015, Status przetargu: nowy,

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa - remont drogi gminnej Nowe Gralewo na działkach nr ewid. 25/3, 26/1. Długość drogi do przebudowy 331 m. Wykaz głównych robot przewidzianych do wykonania w ramach zadania: Przedmiotem inwestycji jest przebudowa - remont dróg dojazdowych i placów Zespołu Szkół Publicznych w Starym Gralewie (obręb geodezyjny Nowe Gralewo). Remont obejmuje nawierzchnię, elementy ulic (chodniki, krawężniki , obrzeża) oraz tereny zielone. Zadanie podzielono na dwa etapy. Przedmiotem zamówienia jest etap I (z wyłączeniem następujących robót: rozebrania nawierzchni chodników z płytek chodnikowych, uzupełnienia podsypki piaskowej i ułożenia kostki betonowej na podsypce cementowo - piaskowej oraz trawników - robót przewidzianych do wykonania w drugim etapie). Pozostałe roboty są przewidziane do wykonania w przedmiotowym zadaniu i obejmują, miedzy innymi: roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe, rozbiórka obrzeży i krawężników betonowych, przełożenie krawężnika i kostki brukowej na zjeździe), podbudowę, wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno - asfaltowej - warstwa ścieralna AC8S i warstwa ścieralna AC11S, wykonanie elementów ulic (ustawienie obrzeży i krawężników betonowych) oraz wykonanie poboczy. Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo określają następujące dokumenty: 1) Załącznik nr 1 do SIWZ - Dokumentacja projektowa ( w tym, między innymi Przedmiar Robót - etap I). 2) Załącznik nr 2 do SIWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

Dokumenty: