PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 301005W CIECIERSK - KRASZEWO SŁAWĘCIN

Umieszczony: 23.07.2015, Zakończony: 10.08.2015, Status przetargu: nowy,

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Nr 301005 Cieciersk - Kraszewo Sławęcin od km 0+000 do km 2+472,50, o długości 2472,50 m, położonej na działkach ewidencyjnych nr 16, 280, 258. Wykaz głównych robot przewidzianych do wykonania w ramach zadania: karczowanie drzew i krzaków, roboty ziemne, wykonania projektowanego przepustu, wykonanie lokalne poszerzeń podbudowy /wg wykazu poszerzeń/, wykonanie warstwy odsączającej z piasku i podbudowy z pospółki na poszerzeniach, dowiezienie pospółki do stabilizacji , wykonanie podbudowy- stabilizacji gruntu cementem, budowę krawężników , obrzeży i chodników na włączeniu do drogi krajowej , budowę dwuwarstwowej nawierzchni z betonu asfaltowego, wykonanie przepustów pod zjazdami na odnowionych rowach i ustawienie ścianek czołowych , umocnienie poboczy i zjazdów pospółką, pionowe oznakowanie drogi i namalowanie przejścia dla pieszych na PT, ustawienie elementów bezpieczeństwa ruchu / barier ochronnych oraz tablic prowadzących /. Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo określają następujące dokumenty: 1) Załącznik nr 1 do SIWZ - Dokumentacja projektowa - komplet 2) Załącznik nr 2 do SIWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

Dokumenty: