Komunikat z I Otwartego wiosennego halowego turnieju piłki nożnej

ORGANIZATOREM I FUNDATOREM NAGRÓD TURNIEJU BYŁ WÓJT GMINY RACIĄŻ. WSPÓŁORGANIZATOREM TURNIEJU BYŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W RACIĄŻ

RACIĄŻ. 03.03.2012

O godz. 9.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Turnieju na hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu. Poszczególne drużyny  zostały uroczyście wprowadzone na boisko. W imieniu Wójta Gminy Raciąż imprezę otworzył Andrzej Nizielski i przedstawił regulamin turnieju. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Turniej sędziował, były sędzia klasy międzynarodowej Kazimierz Mikołajewski mieszkaniec Płocka, sędzia wydziału sędziowskiego COOZPN.

W rozgrywkach brały udział następujące drużyny:

GRUPA I:

1.     GIMNAZJUM KRAJKOWO
2.     ZS STO
3.     GIMNAZJUM RACIĄŻ 2
4.     ZS RACIĄŻ

GRUPA II:

1.     PÓLKA KRASZEWO
2.     KOZIEBRODY
3.     GIMNAZJUM RACIĄŻ 1
4.     KOZOLIN

Tabele wyników w poszczególnych grupach:

GRUPA I

Gim 2 Raciąż
WKS Kozolin

POŁFINAŁ:
ZS STO – KOZOLIN                                                          2 : 2 (3 : 2)
ZS RACIĄŻ – GIMNAZJUM RACIĄŻ              1 : 0

FINAŁY
I – II MIEJSCE:
ZS STO – ZS RACIĄŻ                                           2 : 4

III – IV MIEJSCE:
GIMNAZJUM RACIĄŻ – KOZOLIN                 1 : 2

TABELA WYNIKÓW
ZS RACIĄŻ
LZS KOZOLIN
GIMNAZJUM RACIĄŻ

Podsumowanie i zamknięcie turnieju nastąpiło ok. godziny 14.30. Organizatorzy zadbali o dobrą oprawę na małej, ale ładnej hali Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe okolicznościowe dyplomy. Trzy najlepsze zespoły puchary, piłki i drobny sprzęt sportowy ufundowane przez wójta gminy Raciąż Ryszarda Giszczaka.

Uroczystego zamknięcia I OTWARTEGO HALOWEGO Turnieju Piłki Nożnej dokonał Andrzej Nizielski w imieniu Pana wójta gminy Raciąż oraz wicedyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu Jan Bieńkowski. Turniej był ciekawą imprezą, w której rywalizowali zawodnicy od 15-tego do 40-tego roku życia. Należą się serdeczne podziękowania dla dyrekcji Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu za udostępnienie hali sportowej na turniej. Wszystkim organizatorom, którzy przyczynili się do organizacji turnieju finałowego składamy serdeczne podziękowania.

Galeria zdjęcia na stronie STO Raciąż