III EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „NASZE MAŁE OJCZYZNY - czyli urokliwe miejsca powiatu płońskiego”

Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze w Płońsku ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze miejsca powiatu płońskiego.

Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców z naszego terenu do pokazania miejsc, w których żyjemy. Przedstawienie ważnych, ciekawych, urokliwych zakątków Ziemi Płońskiej ma służyć promocji obszaru. Dlatego zdjęcia uzupełnione opisem, historią prezentowanego obiektu mają ukazywać walory przyrodnicze, kulturowe, turystyczne i rekreacyjne obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju tj gmin: Baboszewo, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Sochocin, Załuski, miasto Raciąż.

LGD – Przyjazne Mazowsze przyjmuje zdjęcia w wersji papierowej (w formacie A4 -półmat) wraz z informacją dotyczącą  obrazu oraz na płycie CD. Autor może dostarczyć do 5 zdjęć.
Do zdjęcia należy dołączyć także dane autora: imię, nazwisko, adres i nr telefonu.
Dokumenty do pobrania (regulamin, karta zgłoszenia, oświadczenie) znajdują się na stronie www.lgdpm.pl .  Bardzo ważny jest opis zdjęć, dlaczego obiekt, miejsce jest godne uwagi, prosimy wskazać gminę i rok wykonania zdjęcia. Premiowane będą informacje historyczne, przyrodnicze (wraz ze wskazaniem ich źródła) bądź legendy, opowieści dotyczące naszego obszaru.
Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane. Autor zdjęć ma obowiązek złożyć formularz udziału w Konkursie fotograficznym wraz z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do przekazanych zdjęć, a także przedłożyć zgodę na ich nieodpłatne opublikowanie w celach marketingowych i informacyjnych. Wymagana jest zgoda na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Prace nie wybrane zostaną zwrócone autorom tylko na ich koszt i tylko na ich pisemną prośbę.

Termin składania prac do 30 września 2012 r.

Prace przekazywane pocztą należy odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem

Adres: Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze,
ul. H. Sienkiewicza 11,