Konsultacje projektu Programu Współpracy Gminy Raciąż z Organizacjami Pozarządowymi

Wójt Gminy Raciąż zaprasza organizacje pozarządowe do konsultacji projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Raciąż z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2012 - 2016.

Stosownie do ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r. Nr 234, poz. 1592 z późniejszymi zmianami), oraz Uchwały Rady Gminy Raciąż NR XIII/71/2011 z dnia 2 grudnia 2011roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie lub radą działalności pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących ich działalności statutowej zapraszamy organizacje pozarządowe do konsultacji projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Raciąż z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2012 - 2016, stanowiącego załącznik do projektu uchwały Rady Gminy Raciąż w sprawie wieloletniego programu współpracy Gminy Raciąż z organizacjami pozarządowymi, znajdującego się na stronie internetowej urzędu w zakładce „organizacje pozarządowe”.

Wnioski i uwagi dot. ww. programu prosimy zgłaszać w terminie do dnia 19 marca 2012r. do Sekretariatu - Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Raciążu, ul. Kilińskiego 2, pok. nr 14 osobiście lub drogą pocztowa na formularzu stanowiącym załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Projekt uchwały w sprawie Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Raciąż z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2012-2016.

Wieloletni Program Współpracy Gminy Raciąż z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2012 – 2016.

Formularz uwag do programu