Konkurs fotograficzny "NASZE MAŁE OJCZYZNY" czyli - urokliwe miejsca powiatu płońskiego

Konkurs fotograficzny

1)       Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze w Płońsku ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze miejsca powiatu płońskiego.
2)       Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców z naszego terenu do pokazania miejsc, w których żyjemy. Przedstawienie ważnych, ciekawych, urokliwych zakątków Ziemi Płońskiej ma służyć promocji obszaru. Dlatego zdjęcia biorące udział w konkursie, mają ukazywać walory przyrodnicze, kulturowe, turystyczne i rekreacyjne obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju.
3)       Autorem zdjęć może być każdy - osoby niepełnoletnie mają obowiązek dostarczyć zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie.
4)       LGD –Przyjazne Mazowsze przyjmuje prace fotograficzne w wersji papierowej formacie A4 (półmat) oraz na płycie CD . Autor może dostarczyć do 7 zdjęć.
5)       Do zdjęcia należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko autora, jego adres i nr telefonu. Bardzo ważne są informacje dotyczące opisu zdjęć, co przedstawia dane zdjęcie, miejsce, rok wykonania. Mile widziane są opisy historyczne, przyrodnicze (wraz ze wskazaniem źródła informacji) bądź legendy dotyczące obiektu.
6)       Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane.
7)        Autor zdjęć ma obowiązek złożyć stosowne oświadczenie oraz formularz udziału w Konkursie fotograficznym wraz z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do przekazanych zdjęć a także przedłożyć zgodę na ich nieodpłatne opublikowanie w celach marketingowych i informacyjnych. Wymagana jest zgoda na przetwarzanie swoich danych osobowych.
8)       Prace nie wybrane zostaną zwrócone autorom tylko na ich koszt i tylko na ich pisemną prośbę.

Termin składania prac do 23 września 2011 r. w siedzibie LGD – Przyjazne Mazowsze

Adres: Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze, ul. H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk
Informacji dodatkowych udziela Biuro LGD: tel. 023 661-31-61

Uczestnik konkursu wypełnia:
  1. Formularz udziału w konkursie
  2. Oświadczenie o posiadaniu praw autorskich
  3. Zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęć w celach marketingowych i informacyjnych.
Dokumenty do pobrania oraz regulamin konkursu dostępne na stronie lgdpm.pl