UWAGA! Od 5 lutego 2023 nastąpi zamknięcie mostu na Raciążnicy w miejscowości Kraszewo-Czubaki

Wójt Gminy Raciąż informuje, iż od dnia 5 lutego 2024 r. Wykonawca zadania pn. "Rozbudowa mostów na rzece Raciążnica wraz z dojazdami w ciągu drogi gminnej Nr 301007W relacji Kraszewo Gaczułty – Bielany" planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu na roboty drogowe zamykającą przejazd przez most na Raciążnicy w miejscowości Kraszewo Czubaki (przy Centrum Medyczne Grupa Zdrowie). W związku z wyłączeniem z ruchu mostu w miejscowości Kraszewo-Czubaki wyznaczony będzie objazd przez miejscowość Bielany, według załączonego projektu.