Startuje program Fundacji BGK Gospodynie do dzieła! Szansa na dofinansowanie w wysokości nawet 12 tysięcy złotych

Zachęcamy przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Raciąż do wzięcia udziału w programie Fundacji BGK Gospodynie do dzieła! Jest to program, który ma na celu pomoc Kołom Gospodyń Wiejskich w zakupie sprzętu i wyposażenia, dzięki któremu będą mogły realizować swoją działalność.

Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych przez ARiMR z siedzibą w gminach do 25 tys. mieszkańców, zgodnie z zestawieniem GUS-u (stan na dzień 31.12.2021 r.). KGW mogą starać się o dofinansowanie z dwóch ścieżek:

✅Ścieżka I - zakup sprzętu o wartości do 7 tysięcy złotych,

✅Ścieżka II - zakup sprzętu o wartości do 12 tysięcy złotych.

Pomoc w przygotowaniu wniosków mogą uzyskać Państwo od Pana Artura Kuźniewskiego (pokój nr 4 w budynku Urzędu Gminy).

Wnioski można składać od 9 lutego 2023 r. a ich przyjmowanie potrwa do wyczerpania miejsc, nie później niż 23 lutego 2023 r.

Szczegóły oraz regulamin programu pod poniższym linkiem⤵