Informacja dla rolników w sprawie usuwania folii rolniczych

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z powyższym prosimy wszystkich zainteresowanych o złożenie informacji w formie pisemnej na obowiązujących drukach, podając planowane ilości odpadów (1 Mg = 1 tona) w podziale na poszczególne rodzaje. Druki można pobrać ze strony internetowej Gminy Raciąż lub odebrać w pok. nr 4 w Urzędzie Gminy w Raciążu.

Wypełnioną informację wraz z załącznikami należy złożyć w Urzędzie Gminy w Raciążu, pok. nr 14 (Sekretariat) w ostatecznym terminie do 17 lutego 2023 r.

Oświadczenie o ilości odpadów z folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej do odebrania i utylizacji

/files/files/Za%C5%82.%20O%C5%9Bwiadczenie%20o%20ilo%C5%9Bci%20odpad%C3%B3w%20od%20rolnik%C3%B3w.doc