Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Raciąż

We wtorek 6 grudnia w Koziebrodach odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Raciąż. Wzięły w nim udział reprezentacje czterech szkół podstawowych z terenu Gminy - z Koziebród, Uniecka, Starego Gralewa oraz Krajkowa. Po zaciętej rywalizacji na parkiecie górą okazał się zespół gospodarzy, który wystąpił w składzie: Weronika Zgliczyńska, Zuzanna Stępińska, Julia Mazuchowska, Tatiana Wiśniewska, Anastasiia Veiser. Kierownikiem drużyny był Pan Artur Jankowski. Wójt Zbigniew Sadowski przekazał młodym zawodniczkom, że najważniejszy nie koniecznie był wynik, ale fakt, że spędziły ten czas na aktywności fizycznej i mogły spotkać się z rówieśniczkami. Każdy z zespołów biorących udział w turnieju otrzymał pamiątkowy puchar oraz piłkę. Nagrody ufundował Wójt Gminy Raciąż.

Klasyfikacja końcowa Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Raciąż:

1. SP Koziebrody - 9 pkt

2. SP Unieck - 6 pkt