Przejdź do stopki

30-lecie Gminy Raciąż

30-lecie Gminy Raciąż

Treść

17 września był wyjątkowym dniem dla całej społeczności Gminy Raciąż - w Starym Gralewie odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 30-lecia istnienia naszej jednostki samorządowej. W tym wydarzeniu wzięło udział wielu znamienitych gości - parlamentarzyści, radni wojewódzcy, powiatowi, gminni, sołtysi, przedstawiciele sąsiednich gmin, szkół, Kół Gospodyń Wiejskich, a także mieszkańcy. Nie mogło zabraknąć wieloletniego Wójta, jednego z budowniczych naszej gminy jako odrębnego samorządu Ryszarda Giszczaka, czy wieloletniego Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Jaworskiego. Jak podkreślał Wójt Zbigniew Sadowski, w naszej lokalnej społeczności tkwi wielka siła. Sobotni jubileusz był okazją do nostalgicznej podróży przez 3 dekady, w trakcie których nasza Gmina została zbudowana od podstaw i wspaniale się rozwinęła.

Pod linkiem fotorelacja z tego wydarzenia:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=177731508995095&set=a.5001961206572077