Gminny Konkurs z języka angielskiego

10 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Koziebrodach odbył się Gminny Konkurs z języka angielskiego dla klas V. Celem konkursu było m.in. doskonalenie i poszerzanie umiejętności językowych uczniów klas V, promowanie szlachetnego współzawodnictwa oraz kultywowanie wzajemnej współpracy między szkołami Gminy Raciąż.

Do konkursu przystąpiło ośmioro uczniów z klas V - Tymoteusz Bloch, Piotr Walczak-Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Uniecku, Kacper Drozdowski, Paulina Kosobudzka – Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Gralewie, Jakub Rychliński, Karol Jasiński - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Chojnackiego w Krajkowie, Julia Mazuchowska, Szymon Łaguna - Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Koziebrodach. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu gramatyczno – leksykalnego, który sprawdzał wiadomości i umiejętności zawarte w podstawie programowej.

Najlepszymi okazali się:

Miejsce I - Julia Mazuchowska ze Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Koziebrodach.

Miejsce II- Paulina Kosobudzka ze Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Gralewie.

Miejsce III - Kacper Drozdowski ze Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Gralewie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy wartościowe nagrody rzeczowe, które ufundował i wręczył Wójt Gminy Raciąż Zbigniew Sadowski oraz kierownik Biura Obsługi Szkół Samorządowych w Raciążu Gabriela Ossowska.

Składamy podziękowania nauczycielom ze szkół w Uniecku, Gralewie, Krajkowie oraz Koziebrodach za przygotowanie uczniów do udziału w konkursie. Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Katarzyna Kicińska, Marta Gołębiewska - nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. Wł. St.Reymonta w Koziebrodach