Ostatni tydzień Narodowego Spisu Powszechnego

Szanowni Państwo,
do zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 pozostało już tylko 7 dni! Zachęcamy wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, aby wzięli w nim udział. Przypominamy, że jest to obowiązkowe - w przeciwnym razie osobie, która świadomie się nie spisała grozi kara finansowa w wysokości 5 tysięcy złotych. Od zebranych podczas NSP danych zależą choćby kwoty dotacji, jakie Ministerstwo Finansów będzie obliczać dla poszczególnych gmin, a więc także dla Gminy Raciąż. Spisu można dokonać w budynku Urzędu Gminy w Raciążu, ul. Kilińskiego 2, w godzinach 7:30-15:30. Informujemy również, że istnieje możliwość dokonania spisu telefonicznie. Poniżej znajdą Państwo numery telefonów do dwóch rachmistrzów działających na terenie Gminy Raciąż. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi.