Ewa Wielgolaska nagrodzona na podczas Sesji Rady Gminy Raciąż

Podczas środowej sesji Rady Gminy Raciąż obecna była uczennica ZS w Raciążu i mieszkanka Kocięcina Brodowego Ewa Wielgolaska, wraz z nauczycielką języka rosyjskiego w SP w Uniecku oraz ZS w Raciążu Panią Marzanną Pietrzak, a także dyrektor ZS w Raciążu Panią Dorotą Rubinkowską.

Ewa zajęła III miejsce w II Międzynarodowej Olimpiadzie języka rosyjskiego dla uczniów i studentów organizowanej przez Państwowy Uniwersytet w Sankt Petersburg. Uczennica oraz jej szkolni opiekunowie zostali nagrodzeni przez Pana Wójta gadżetami Gminy Raciąż i otrzymali również listy gratulacyjne. Ewie serdecznie gratulujemy tego ogromnego sukcesu, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Gminy w międzynarodowym konkursie i życzymy dalszych sukcesów!