Rejestr gospodarstw utrzymujących w stadach przyzagrodowych drób na potrzeby własne

W nawiązaniu do pisma Powiatowego Lekarza Weterynarii w Płońsku znak PIW.ZOZ.ZAK.5201.AI.2.2017 z dnia 19 stycznia 2017 r. w sprawie pomocy w sporządzeniu rejestru gospodarstw utrzymujących w stadach przyzagrodowych drób na potrzeby własne, Urząd Gminy Raciąż informuje, iż wszyscy hodowcy mają obowiązek dokonania zgłoszenia miejsca utrzymywania drobiu oraz innych ptaków.

Wypełnione zgłoszenie należy przedłożyć w Urzędzie Gminy Raciąż lub bezpośrednio do Powiatowego Lekarza Weterynarii w Płońsku ul. Zajazd 4, 09-100 Płońsk bez zbędnej zwłoki, nie później niż do 3 lutego 2017 r.

Pliki

Zgłoszenie 12.51 KB