Zapytanie ofertowe - Projekt i wykonanie notesów promocyjnych spiralowanych z dołączonym długopisem oraz dostawa do siedziby Zamawiającego

„Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Raciąż”
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
„Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”

Raciąż, 23.04.2014r.

Dotyczy: projektu „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Raciąż’’ nr POIG.08.03.00-14-092/12 w ramach działania 8.3. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion” osi priorytetowej 8. „Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013

ZAPYTANIE OFERTOWE

Projekt i wykonanie notesów promocyjnych spiralowanych z dołączonym długopisem oraz dostawa do siedziby Zamawiającego.

I.                   NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO:
            Gmina Raciąż
            ul. Kilińskiego 2
            09-140 Raciąż
            tel: 23 679-12-80 fax: 23 679-12-75
            e-mail: wojt@gmina.raciaz.iap.pl
            www.gmina.raciaz.iap.pl

II.                OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1.    Przedmiotem zamówienia jest projekt i wykonanie notesów promocyjnych spiralowanych z dołączonym długopisem zawierających informację nt. projektu oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

2.    Charakterystyka przedmiotu zamówienia:

Format
Specyfikacja
Termin realizacji
Notes spiralowany
z długopisem
180 kpl.
Wymiary
148 mm x 210 mm
+/- 10%
1 kpl = notes + długopis
Specyfikacja notes:
-        spiralowany na dłuższym boku,
-        możliwość przypięcia długopisu,
-        okładka indywidualna wg projektu,
-        każda kartka z informacją nt. projektu,
-        ilość kartek z okładką 2+100, arkusze jednostronne w kratkę;
Specyfikacja długopis:
-        wkład niebieski
-        długość 14cm +/- 10%
-        informacja nt. projektu
 Projekt nadruku
 Komplety pakowane
 pojedynczo w torebkę foliową
Do 20.05.2014r

3.      Treść informacji oraz logotypy dostarczy Zamawiający niezwłocznie po wybraniu najkorzystniejszej cenowo oferty.
4.      Ostateczny kształt materiałów informacyjno - promocyjnych: notesu z długopisem wymaga zatwierdzenia przez Zamawiającego.
5.      Opracowane materiały muszą być zgodne z „Przewodnikiem w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 dla Beneficjentów i Instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu”

III. WARUNKI PŁATNOŚCI.
1.      Rozliczenie pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą nastąpi po zrealizowanym prawidłowo zamówieniu, według cen przedstawionych w ofercie.
2.      Ze względu na ograniczenia finansowe, oferty firm mogą zostać odrzucone, a cała procedura powtórzona.
3.      Ceny podane w ofercie nie podlegają zmianom przez cały okres trwania umowy.

IV. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Usługa musi być świadczona od dnia podpisania umowy do dnia 20.05.2014 roku zgodnie z terminami realizacji poszczególnych elementów Zamówienia.

V. KRYTERIA OCENY OFERTY.
Zamawiający wybierze ofertę Wykonawcy, która będzie zawierała najniższą cenę brutto.

VI. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I ZŁOŻENIA OFERTY.
Ofertę sporządzoną w języku polskim, w formie pisemnej, należy umieścić w zabezpieczonej kopercie opisanej: Nazwa i adres zamawiającego, nazwa i adres oferenta, oraz „Zapytanie ofertowe: Projekt i wykonanie notesów promocyjnych spiralowanych z dołączonym długopisem oraz dostawa do siedziby Zamawiającego w ramach projektu „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Raciąż” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.”

VII. MIEJSCE I TERMIN ZŁOŻENIA OFERTY:
1. Ofertę wypełnioną zgodnie z treścią oferty cenowej wykonawcy stanowiącej załącznik nr 1 należy w zamkniętej kopercie przesłać pocztą lub złożyć osobiście na adres:
Urząd Gminy Raciąż (pokój nr 14 Sekretariat)
ul. Kilińskiego 2, 09-140 Raciąż
w terminie nieprzekraczalnym do dnia 30 kwietnia 2014r.

Załączniki:

Wójt Gminy