INFORMACJA O ZMIANIE DATY WYPŁATY ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH ORAZ ŚWIADCZEŃ OPIEKUŃCZYCH

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Raciążu informuje, że od dnia 01 listopada 2013r. świadczenia rodzinne i świadczenia opiekuńcze wypłacane będą 29 każdego miesiąca.
Jeśli dzień wypłaty przypada w dzień ustawowo wolny od pracy to wypłata świadczeń nastąpi w ostatni dzień roboczy przed wyznaczonym terminem.
Forma wypłaty nie ulega zmianie, świadczenia będą przekazywane zgodnie ze wskazaniem określonym we wniosku. Wszelkie wyjaśnienia i dodatkowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Raciążu przy ul. 11 listopada 20. w godz. od 830-1600 lub pod tel. 23 6791051.