Nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Działania 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 26 listopada 2012 r. do 11 stycznia 2013 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów   w ramach Priorytetu IX  „Rozwój   wykształcenia i kompetencji w  regionach” Działania 9.2   „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączeniu.

Wydział Informacji i Szkoleń Beneficjentów
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych