Zgłaszanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych przez ujemne skutki przezimowania

W związku z wystąpieniem ujemnych skutków przezimowania, które nastąpiły w 2012 r. na terenie gminy Raciąż , Urząd Gminy w Raciążu informuje, że poszkodowani rolnicy mogą składać wnioski dotyczące strat w uprawach. Wzór wniosku jest dostępny poniżej oraz w Urzędzie Gminy.

Złożenie wniosku jest warunkiem do protokolarnego szacunku start, który będzie podstawą do dalszych działań pomocowych. Wniosek jest także konieczny dla rolników uczestniczących w programach rolno – środowiskowych. Wnioski należy składać w pokoju nr 2 w Urzędzie Gminy Raciąż, ul. Kilińskiego 2.

Informacji dot. start mrozowych udziela Pani Anna Stańczak pod nr telefonu 23 679-12-80 wew.123.

Wniosek o oszacowanie szkód - pobierz