Zmiana terminu składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

WÓJT GMINY RACIĄŻ

informuje:

W bieżącym roku uległy zmianie terminy składania wniosków oraz wypłaty zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien w terminie od 1 lutego 2012 r. do 29 lutego 2012 r. złożyć odpowiedni wniosek do wójta, lub przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami potwierdzonymi za zgodność z oryginałem) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie: od 1 września 2011 r. do 31 stycznia 2012 r.

Limit wynosi 86 litrów na 1 ha użytków rolnych, a stawka zwrotu podatku akcyzowego 0,95 zł na 1 litr oleju.

Pieniądze wypłacane będą w terminie:

2 - 30 kwietnia 2012 r