W dniu 28 maja 2020 r. Gmina Raciąż otrzymała informację o przyznaniu dotacji ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 301001W relacji Żukowo Strusie – Kraszewo Podborne – Kraszewo Czubaki oznaczonej nr ewid. działki 78 w miejscowości Kraszewo-Falki” w wysokości 75 000,00 zł. Wkrótce ma zostać podpisana umowa o udzieleniu dotacji. Całkowita długość odcinka objęta dofinansowaniem wynosi 990,00 m.