KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY URZĘDU GMINY RACIĄŻ ORAZ GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną mając na względzie zdrowie pracowników i interesantów, Wójt Gminy Raciąż informuje, że od 18 marca 2020r. do odwołania Urząd Gminy Raciąż oraz GOPS – Raciąż uruchomił biura podawcze zlokalizowane przy wejściach.

Obsługa interesantów odbywać się będzie jedynie na biurze podawczym, poprzez wezwanie pracownika dzwonkiem. Przed wezwaniem pracownika bezwzględnie należy zdezynfekować ręce płynem dezynfekującym umieszczonym na biurze podawczym.

Wszelkie wnioski, podania składane mogą być:

-drogą pocztową

-środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem profilu zaufanego lub kwalifikacyjnego podpisu elektronicznego

Adres skrzynki epuap:   /78vo51pxuq/SkrytkaESP

-na biurze podawczym zlokalizowanym w wejściu do budynków Urzędu

Podjęte działania mają charakter prewencyjny i zapobiegawczy rozpowszechniania się wirusa COVID-19.

Za utrudnienia przepraszamy

Wójt Gminy Raciąż