Półfinały Mistrzostw Powiatu Płońskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Koziebrodach z rocznika 2007 i młodsze, zajęły I miejsce w Zawodach Piłki Siatkowej, które odbyły się 07.02.2020 r. w Płońsku. Nasze zawodniczki zwyciężyły ze szkołą SP nr 1 w Płońsku 2:1. Wygrały także z drużyną ze szkoły SP nr 3 w Płońsku, wygrywając w tie- break 15-9 tym samym zwyciężając całe spotkanie 2:1.

Dzięki tym osiągnięciom dziewczęta awansowały do Finału Mistrzostw Powiatu Płońskiego, gdzie powalczą w Naruszewie o awans na Mistrzostwa Rejonu i Województwa.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie:

Amelia Żmijewska, Aleksandra Nowaczewska, Amelia Krajenta, Zuzanna Bońkowska, Zuzanna Aleksandrzak, Sandra Jonczak, Karolina Karwowska, Wiktoria Grzegorzewska, Patrycja Kapela.

Do zwycięstwa poprowadził ich nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Bielski.

Wyświetl większą mapę