ASF jak z tym żyć - konferencja dla rolników i hodowców

W Centrum Bankietowo - Konferencyjnym Panorama w miejscowości Kałki w gminie Ojrzeń (woj. mazowieckie) odbędzie się konferencja dla rolników i hodowców pod hasłem "ASF jak z tym żyć". Planowany start konferencji 14 listopada o godzinie 12:00.

Kiedy?

14 listopada 2019 r. o godzinie 12:00

Gdzie?

Centrum Bankietowo-Konferencyjne - Kałki (gm. Ojrzeń, 06-456 Ojrzeń)

O czym?

• Hodowla trzody chlewnej w obliczu ASF.
  • Agri Plus perspektywy i możliwości w hodowli macior i tuczników oraz brojlerów kurzych i indyczych.

Wykłady poprowadzą specjaliści Agri Plus - wiodącego producenta trzody chlewnej w Polsce.

Dodatkowo

Panel dyskusyjny i indywidualne konsultacje z lekarzami weterynarii, połączone z poczęstunkiem.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności pod numerem 23 673 09 22 lub mailowo konferencja@pbsciechanow.pl w terminie do 7 listopada 2019 r.