Zapytanie ofetowe -

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostępu do Internetu szerokopasmowego dla 177 Beneficjentów Ostatecznych (gospodarstw domowych) położonych na terenie Gminy Raciąż w terminie od dnia zainstalowania, skonfigurowania i uruchomienia usługi tj., 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. Wykaz miejsc instalacji Internetu stanowi Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego. Przed złożeniem oferty zaleca się wizje w terenie, w celu sprawdzenia możliwości świadczenia usługi dostępu do Internetu dla lokalizacji.

CPV:

72318000-7 - usługi przesyłu danych,

72400000-4 - usługi internetowe,

72411000-4 - dostawcy usług internetowych (ISP)

Przepustowość dostępu do Internetu w technologii przewodowej i bezprzewodowej musi spełniać parametry co najmniej łącza 1 Mb/s downstream i 256 kb/s upstream. Dostęp do Internetu musi być zapewniony bez jakichkolwiek ograniczeń czasu dostępu. Oferowana usługa musi zapewniać nielimitowany transfer przesłanych bądź odebranych danych.

W przypadku łącza bezprzewodowego urządzenia dostępowe muszą posiadać świadectwa homologacji do realizacji łącza. W celu instalacji urządzeń przewodowych lub bezprzewodowych wykonawca musi samodzielnie uzyskać wymagane prawem pozwolenia w tym właściciela budynku i dokonać wymaganych prawem zgłoszeń oraz dokonać niezbędnych ustaleń technicznych w celu podłączenia łącza, o ile będą wymagane.

Pliki

Zalacznik-Nr-1.pdf 607.64 KB