ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY - Wykonanie remontu budynków socjalnych położonych w miejscowości Wępiły 37 oraz Strożęcin 30

Raciąż, dnia 9 października 2018 r.

RRG.7140.3.2018

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

o wartości szacunkowej nie przekraczającej progu stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), określonego
art. 4 pkt. 8, nazwa zadania: „Wykonanie remontu budynków socjalnych położonych
w miejscowości Wępiły 37 oraz Strożęcin 30”

• Przedmiot zamówienia:

„Wykonanie remontu budynków socjalnych położonych w miejscowości Wępiły 37 oraz Strożęcin 30.”

Opis zadania do wykonania w budynku mieszkalnym Wępiły 37:

Wykonanie remontu budynku mieszkalnego położonego w miejscowości Wępiły 37, gm. Raciąż poprzez:

- wykonanie w mieszkaniu nr 1 wentylacji w kuchni oraz montaż drzwiczek od wybierania sadzy w przewodzie dymowym;

- wykonanie w mieszkaniu nr 2 wentylacji i nawiewu zewnętrznego powietrza do pomieszczenia z kotłem CO na opał stały;

- wykonanie w mieszkaniu nr 3 wyprowadzenia wentylacji kuchni z poddasza ponad dach, montaż nawiewu zewnętrznego powietrza do kuchni z kotłem CO na opał stały oraz montaż drzwiczek do wybierania sadzy w przewodzie dymowym;

- wykonanie w mieszkaniu nr 5  wyprowadzenia wentylacji kuchni z poddasza ponad dach oraz montaż drzwiczek do wybierania sadzy w przewodzie dymowym.

Opis zadania do wykonania w budynku mieszkalnym Strożęcin 30:

Wykonanie remontu budynku mieszkalnego położonego w miejscowości Strożęcin,
gm. Raciąż poprzez:

- wykonanie w mieszkaniu nr 1 wentylacji w kuchni i pokoju oraz montaż drzwiczek do wybierania sadzy w przewodzie dymowym;

- wykonanie w mieszkaniu nr 2 wentylacji w kuchni oraz montaż drzwiczek do wybierania sadzy w przewodzie dymowym;

- wykonanie w mieszkaniu nr 3 wentylacji w kuchni oraz montaż drzwiczek do wybierania sadzy w przewodzie dymowym.

• Termin wykonania zamówienia:

Wymagany termin wykonania zamówienia: do dnia 31 października 2018 roku

• Warunki udziału w postępowaniu

O udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:

1. posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania;
  2. sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
  3. zdolności technicznej lub zawodowej.

Jako spełniający warunek udziału w postępowaniu zostaną ocenieni wykonawcy, którzy przedłożą:

Ad. 1.

• Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. Warunek zostanie spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunku.

Ad. 2.

Ad. 3.

• Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:

Nazwa kryterium

Waga

100%

W ofercie należy podać ceny netto i brutto za wykonanie remontu budynków socjalnych położonych w miejscowości Wępiły 37 oraz Strożęcin 30.”

Informuję, że zaproponowane ceny będą porównane z innymi ofertami. Z firmą, która przedstawi najkorzystniejszą ofertę zostanie podpisana umowa. Od decyzji zamawiającego nie przysługują środki odwoławcze.

Cena podana w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty i składniki związane z wykonaniem zamówienia oraz szczegółowe warunki określone przez Zamawiającego w umowie.

Materiały do wykonania zamówienia zapewnia Wykonawca. Użyte materiały powinny posiadać odpowiednie dopuszczenia do stosowania w niniejszym zamówieniu oraz zapewniać sprawność eksploatacyjną wykonanego przedmiotu umowy.

Warunki płatności: fakturowanie – jedną fakturą / rachunkiem, po wykonaniu zadania i jego odbiorze przez Zamawiającego (bez uwag).

• Miejsce i termin składania ofert:

Oferty należy składać do dnia: 15 października 2018 r. do godziny 10:00,

miejsce: Urząd Gminy Raciąż, 09-140 Raciąż, ul. Kilińskiego 2, pokój nr 14 (sekretariat).

Dopuszcza się składanie ofert drogą mailową na adres:

b.czarnecki@gmina.raciaz.iap.pl

• Osoby uprawnione do kontaktów w sprawie niniejszego zapytania:

imię i nazwisko:          Bartosz Czarnecki

tel.                              23/679-12-80

fax.                             23/679-12-75

w terminach                w godzinach pracy zamawiającego 7.30 – 16.00

Załącznikami do niniejszego zaproszenia są:

1. Formularz ofertowy.
  2. Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

WÓJT GMINY RACIĄŻ

/-/ Ryszard Giszczak