IV Bieg Kraszewski - po zdrowie

Wczoraj odbyła się już czwarta edycja "Biegu Kraszewskiego - po zdrowie"🏃🏃‍♀️🏃‍♂️. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się na czterech dystansach:

☑️10 km (bieg główny)

☑️3,5 km (bieg towarzyszący)

☑️6,2 km (Nordic Walking)

☑️300 m (bieg dla dzieci).

Atmosfera podczas trwania imprezy była znakomita, a sportowa rywalizacja zapewniła wszystkim sporo radości i zabawy. Wszystkim uczestnikom biegu, wśród których była także Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego, dziękujemy za podjęcie wyzwania, zaś zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje🥇🥈🥉

Przypomnijmy, że "IV Bieg Kraszewski - po zdrowie" został zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Kraszewo-Gaczułty, Ochotniczą Straż Pożarną Kraszewo-Gaczułty oraz Gminę Raciąż, a także Klub Biegacza TKKF Promyk Ciechanów przy udziale Miejskie Centrum Kultury Raciąż. Wydarzenie zostało również wsparte finansowo przez Starostwo Powiatowe w Płońsku. Przy okazji organizacji biegu zbierane były także datki dla ciężko chorej Jagódki.