Zaproszenie Mieszkańców Gminy Raciąż do współpracy przy inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Raciąż

Wójt Gminy Raciąż Zbigniew Sadowski zaprasza Mieszkańców Gminy Raciąż do współpracy przy inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Raciąż

Miło mi Państwa poinformować, że Nasza Gmina pozyskała środki finansowe na inwentaryzację źródeł ciepła (w ramach wdrażania „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020 (MIWOP)”. Celem działania jest polepszenie warunków życia poprzez poprawę jakości powietrza oraz wsparcie samorządów gminnych w realizacji uchwały antysmogowej na Mazowszu.

We współpracy z Mazowiecką Agencją Energetyczną Gmina Raciąż będzie zbierać od Mieszkańców informacje dotyczących rodzaju i jakości domowych źródeł ciepła na terenie Naszej Gminy.

Mieszkańców Gminy Raciąż, którzy chcieliby włączyć się w pomoc przy zbieraniu danych z poszczególnych miejscowości Gminy Raciąż, proszę o zgłaszanie się do Mazowieckiej Agencji Energetycznej pod nr telefonu 510 016 047 w terminie do środy 14.10.2020 r.